סדנת הרזיה

אנשים המגיעים אל סדנת הרזיה מבינים כי אין פתרונות מהירים ואין ניסים בדרך להרזיה. רבים מהבאים כבר ניסו דיאטות קסם שונות, או שהתייאשו או שהעלו מחדש את כל המשקל העודף ולעתים אפילו יותר. סדנת הרזיה היא הפתרון לכל אלו שהתייאשו. סדנת הרזיה עוזרת לצלוח את המשברים ואת הרגעים הקשים שכל מי שעשה דיאטה מכיר אותם. בכתבה זו נסקור את הנעשה בתחום סדנות ההרזיה. לאחר שתגמרו לקרוא, אל תהססו והירשמו לסדנת הרזיה.
קבוצה לירידה במשקל

תוכן עניינים

סדנת הרזיה – היתרונות

  • סדנת הרזיה מלמדת את האנשים לשנות הרגלי אכילה. סדנת הרזיה תומכת ועוזרת גם לשמור על המשקל החדש לאורך תקופה ארוכה.
  • סדנת הרזיה מעניקה  תמיכה – תהליך ההרזיה אינו רק שינוי תפריט ואוכל. תהליך הרזיה דורש עידוד ותמיכה. סדנת הרזיה תגלה לכם כי אינכם לבד. פתאום תגלו כי  אתם  בחברה טובה. אנשים רבים מסביבך סובלים מאותה הבעיה .
  • סדנת הרזיה תכניס אתכם  למוטיווציה ותיתן לכם כוחות להתמודד עם משברים ועם שעות קשות.
  • סדנת הרזיה מעניקה כלים להתמודדות יום יומית עם דיאטה. את הסדנה מעביר בדרך כלל דיאטן מוסמך. במהלך הסדנה תרכשו כלים לשמירה על המשקל כמו למשל הפחתה באכילת מזון מעובד, צמצום בפחמימות ,  החלפת החטיפים בירקות ועוד .
  • המחיר בסדנת הרזיה זול יותר – בסדנת הרזיה תקבלו יחס אישי אך תשלמו מחיר קבוצתי.

סדנת הרזיה – יוצרת דימוי עצמי חדש

סדנת הרזיה מביאה לשינוי תדמיתי של האדם השמן. כדי לרדת במשקל צריך לשנות גם את החשיבה. סדנת הרזיה תלמד את האדם השמן להאמין בעצמו ולגרום לו להרגיש טוב עם גופו. השינוי העובר על המרזה אינו רק בשינוי התפריטים אלא שינוי מהותי של האדם עצמו. שינוי של הרגלי חיים.

סדנת הרזיה ייחודית

סדנת הרזיה ייחודית היא סדנה המותאמת למגזר מסוים. בשוק קיימות סדנאות הרזיה המיועדות למגזרים מיוחדים לדוגמה:

  • סדנת הרזיה המיועדת לגברים.  מחקרים מראים כי   גברים מרזים מהר יותר  מנשים, אך גברים רבים נרתעים להיפתח ולהשתתף בסדנת הרזיה. סדנת הרזיה לגברים תפתור גם את המשוכה הזו .
  • סדנת הרזיה לחולי סוכרת – חולי סוכרת נדרשים לדיאטה תמידית. קשה לשמור על דיאטה לאורך זמן. נוסף על כך יש להם בעיות רפואיות המצריכות פתרונות ייחודיים .
  • סדנת הרזיה לילדים –   עודף משקל אצל ילדים גורם לבעיות רבות החל מבעיות בריאותיות  ועד בעיות בדימוי עצמי נמוך. סדנת הרזיה לילדים תהיה בדרך כלל משותפת עם הורים כדי שילמדו איך לעודד את הילדים ואיך לתמוך בהם.

סדנת הרזיה גם למי שאינו סובל מעודף משקל

כמעט רוב האנשים סובלים מבעיות שונות עקב תזונה לא נכונה. סדנת הרזיה תלמד אותם איך לאכול נכון, איך למנוע השמנה עתידית, איך להתאים לעצמם את המזון המתאים ביותר ואיך לנקות את הגוף מהפסולת המצטברת בתוכו וגורמת למחלות שונות.